Zamówienia przedsezonowe JESIEŃ 2022

Informacja dotycząca realizacji zamówień przedsezonowych.

Uprzejmie informujemy, że w sezonie ’Jesień 2022’ wszystkie zamówienia zawierające produkty oznaczone statusem ‘przedsprzedaż’ będą realizowane od dnia 12.09.2022 r. według kolejności ich złożenia (z wyjątkiem zamówień na krokusy kwitnące jesienią oraz zimowity, których wysyłkę zaczynamy już w połowie sierpnia oraz piwonii, których termin wysyłki przypada po 26.09.2022 r.).

Pragniemy także poinformować, że w opisie każdego produktu w naszym sklepie widnieje informacja o przybliżonym terminie wysyłki. Jednakże, kupując jednocześnie cebulki kwiatowe lub kłącza ze statusem "przedsprzedaż" i wysyłką wrześniową oraz inne produkty dostępne ‘od ręki’, termin realizacji takiego zamówienia automatycznie utworzy się po 12.09.2022 r. (w przypadku zamówień zawierających produkty dostępne "od ręki" oraz krokusy kwitnące jesienią i/lub zimowity - od pierwszej połowy sierpnia, natomiast w przypadku zamówień zawierających piwonie - po 26.09.2022 r.). Zabieg taki stosujemy, aby nie musieli Państwo płacić za dwie wysyłki.

Jeśli jednak zależy Państwu na tym, aby inne, zamówione razem z roślinami produkty z naszej oferty zostały wysłane od razu, bardzo prosimy o złożenie na nie oddzielnego zamówienia, a w przypadku gdy zdążyli już Państwo złożyć zamówienie, ale chcą, by dostępny towar został wysłany od razu – prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Ważne! W każdym sezonie sprzedaży roślin może zdarzyć się, że wybiórcze odmiany z oferty z powodów niezależnych od naszej firmy nie dotrą do naszego magazynu. Sytuacja taka jest rzadkością i spowodowana jest zepsuciem/przemarznięciem materiału roślinnego jeszcze u producentów i dostawców. Jeśli zaistniała sytuacja będzie dotyczyła Państwa zamówienia - skontaktujemy się przed jego realizacją i poinformujemy o tym fakcie oraz zaproponujemy rozwiązanie takiego problemu tak, aby finalnie byli Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Zespół Sklepu krokusy.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl